top of page
Search

De Fixi app

Iets melden? Gebruik vanaf 28 december de Fixi App

09 december 2020


Een schone, groene en goed onderhouden stad is belangrijk voor de inwoners van de gemeente Tilburg. Als er iets niet klopt in de openbare ruimte kunnen inwoners dat nu melden via de BuitenBeter App. Vanaf 28 december 2020 stapt de gemeente over naar de gratis Fixi App. Die app is te downloaden in de App Store en de Play Store. De BuitenBeter App werkt goed en veel inwoners gebruiken deze. Bijna 60% van alle meldingen komt binnen via die app. Toch stapt de gemeente over naar de Fixi App. Dit is een modernere tool die het voor zowel de inwoners als voor de gemeente makkelijker maakt om meldingen te doen en af te handelen. Meld het via Fixi Via de Fixi App en op fixi.nl is het makkelijk om een foto mee te sturen bij een melding. Je ziet ook gelijk of iemand anders dezelfde melding al heeft doorgegeven. Ook overlast en sociaal onveilige situaties zijn te melden via deze app. Melders krijgen snel een terugkoppeling zodat ze weten wat ermee is gedaan. Dus is er een boom omgevallen, een lantaarnpaal stuk, afval op straat, de straat onder gelopen of is er iets anders aan de hand in de buurt? Meld het met Fixi. Samen zorgen we zo voor een schoon en leefbaar Tilburg.

Tot maandag 28 december is de BuitenBeter App te gebruiken om een melding te doen bij de gemeente. Natuurlijk blijft het ook mogelijk om een melding door te geven via tilburg.nl/melden en via het telefoonnummer 14 013 (lokaal tarief).
16 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page